Individuální střelecký
VÝCVIK S PUŠKOU

Individuální střelecký
VÝCVIK S PISTOLÍ

Výběr zbraní
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

O mé osobě

ONDŘEJ SPISAR

Jsem bývalým členem 601. skupiny speciálních sil generála Moravce AČR sídlící v Prostějově.

Za svou 19 letou službu jsem působil na různých bojových skupinách. Nejprve jako 18E (Comms) a následně 18F (Intel). Zúčastníl jsem se 5 misí v Afghánistánu a 1 v Mali. Během své kariéry jsem absolvoval několik zahraničních výcviků a kurzů v USA, Francii, Keňi, Izraeli, Belgii, Německu atd., společně s týmy speciálních jednotek různých států.

Za dobu své praxe jsem měl možnost vyzkoušet různé druhy zbraňových systému a taktického vybavení. Své zkušenosti a praxi využívám při poradenství a střeleckém výcviku.

Jsem komunikativní a otevřený člověk, mám rád práci s lidmi. V současné době spolupracuji s vývojářskou firmou Madfinger Games na jejich herním projektu. Jsem také ambasadorem a autorizovaným prodejcem společnosti GATORZ EYEWEAR..

Výcvik jsem schopen vést i v Anglickém jazyce.

Veškeré tyto služby a zkušenosti nabízím pod svou značkou ExSOF (EX Special Operation Forces)

bývalý člen 601. skss
Odborník na zbraně
English ready
Trade mark
POSKYTOVANÉ

SLUŽBY

INDIVIDUÁLNÍ STŘELECKÝ VÝCVIK
SKUPINOVÝ STŘELECKÝ VÝCVIK
VÝBĚR ZBRANÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Tréninky

PISTOLE/ PUŠKA

TRÉNINKY JSOU KONCIPOVÁNY DLE POŽADAVKŮ A SCHOPNOSTÍ KLIENTA

ZAČÁTEČNÍCI

- Postoj, úchop, spouštění, míření
- Taktické a nouzové přebití
- Řešení závad
- Střelba silnou a slabou rukou

MÍRNĚ POKROČILÍ

- zdokonalování již nabytých dovedností
- střelba za pohybu
- řešení závad za ztížených podmínek
- změny střeleckých poloh
- střelba zpoza zástěny

POKROČILÝ

- střelba v kombinaci s pohybem
- vytvoření a navození komplexní střelecké situace
- možnost střeleckých situací s více střelci dohromady
- základy CQB, vstupy se střelbou

Vážení

PARTNEŘI

27655064_1828649497145929_819392464490995312_n.jpg
Honza K. Příslušník ozbrojených sil
signal-2023-07-09-223836_002.jpeg
Zdenek M. Aktivní střelec
signal-2023-07-09-221434_002.jpeg
Rendys Příslušník ozbrojených sil
signal-2023-07-10-112442_002.jpeg
Sváča Aktivní střelec
blank-head-profile-pic-for-a-man.jpg
JS Aktivní střelec
blank-head-profile-pic-for-a-man.jpg
Viktor Popisek: prodejce zbraní & aktivní střelec

Spajsimu musím poděkovat za vše co pro mě udělal. Prodal mi výborné brýle, které mi sednou, dobře vypadají a taky splňují ochranu pro jedno z nejcennějších co mám. Pro své oči. Pomohl a měl se mnou trpělivost, než jsem si vybral a ochotně radil. Takový přístup měl ve více věcech, ne jen v brýlích. Vždy když se mu ozvu, pomůže mi a proto ještě jednou díky za vše a věřím, že ještě spolu pár věcí podnikneme! Díky kámo, vážím si tě a těším se na další setkání!!!

Je to zhruba půl roku co trénuji u Spajsiho - EXSOF. Jako trenéra jsem ho vyhledal především kvůli jeho vojenské minulosti, přesto první tréninky byly věnovány problematice bezpečné manipulace se zbraněmi, práce na konkrétních detailech při střelbě a seznámeni s ,,jeho” metodikou. Další tréninky byly přizpůsobeny mým konkrétním požadavkům. Bez ohledu na konkrétní typ výcviku oceňuji jeho detailní přístup ke stěžejním věcem a způsob, jakým umí předat informace. Dalším přínosem je fakt, že pokud o to střelec stojí, poradí ohledně zbrani, gearu, vybavení a většinu podloží praktickými zkušenostmi. Jediné, co by člověka mohlo na začátku odradit, je o něco vyšší cena oproti ,,konkurenci”. Přesto musím říct, ze pokud chce někdo začít střílet, nebo se posunout strelecky i takticky, tak mužů Spajsiho doporučit.

Jestli GATORZ tak od ExSOF… Profi přistup,který jinde nebude!!! Vyběr nechám na Vás Já.. SPECTER polarized… MAGNUM ballistics… kontaktuj exsof… Diky ExSOF-SPICY✊👊

Chci poděkovat Ondrovi že mě ještě víc zasvětil do světa zbraní a věci co k tomu patří. Jeho projet a merch ExSOF je skvělá a kvalitní práce. Jsem rád že můžu být součástí tvého projektu. Díky kámo

S Ondrou již téměř rok pravidelně trénuji své střelecko-taktické dovednosti. Zatím jsem si z každého tréninku odnesl nějaké nové informace a cítím, že se zlepšuji každým tréninkem. Navíc mám pocit že mi zatím předal opravdu jen zlomek svých dovednosti a zkušenosti. Na Ondrovi je super nejen to, že má obrovské bojové zkušenosti, ale také je umí dobře předat a vysvětlit proč je nejlepší danou činnost dělat zrovna jak říká. Nebrání se ale ani diskuzi a respektuje pokud máte na danou činnost jinou rutinu, která dává smysl. Pokud se chcete zlepšit ať už ve střeleckých, nebo v taktických dovednostech, určitě Ondru doporučuji. Zatím nejlepší trenér v těchto činnostech kterého jsem zkusil.

Díky za pomoc při výběru brýlí a top servis ❗️🤙🏻 brýle sedí naprosto perfektně a už se nemůžu dočkat, až jim dám pořádně zabrat ❗️ Perfektní komunikace, představení i kamarádský přístup. Budu naprosto doporučovat všem, díky 🤙🏻

Oficiální distribuce

Brýle GATORZ

Kontakt na instruktora